Erich Klafs založil spoločnosť KLAFS v roku 1928 v Štetíne. Vtedy išlo o malý podnik zameraný predovšetkým na výrobu zdravotných a kúpeľných doplnkov. Po vojne sa presťahovala do Schwäbisch Hall neďaleko Stuttgartu a bola rozšírená o výrobu sáun. Od svojho založenia sa stala svetoznámym značkovým výrobcom sáun a wellness produktov s mnohými priekopníckymi objavmi v tejto oblasti, ako napríklad použitie kanadského jedľovca pre výrobu sáun alebo systém Sanarium ( 5 foriem saunovania v jednej saune ). Schwäbisch Hall je aj v súčasnej dobe sídlo firmy KLAFS.

www.sauny-klafs.sk

Bazény Imaginox spájajú eleganciu, najvyššie štandardy kvality a trvanlivosť. K ušľachtilému materiálu patrí špecifický dizajn charakterizovaný tvarovou čistotou, nadčasovosťou a eleganciou. Dizajn pravého luxusu. Jeho podmienkou je dokonalá funkčnosť, takže bazény bezo zbytku naplnia i vaše individuálne potreby. Hra vody a odleskov nerezovej ocele vytvára vizuálne divadlo farebných efektov, zvlášť keď sa do tohto procesu zapoja aj slnečné lúče. Exkluzívne bazény sa dodávajú v akýchkoľvek rozmeroch a tvaroch.

www.imaginox.sk

Firma Sundance Spas sa od začatia výroby v Costa Mesa v Kalifornii v roku 1979 postupne stala najväčším svetovým výrobcom víriviek, ktoré sú technologicky a dizajnovo na špičke svetového hydromasážneho priemyslu. Sundance Spas je lídrom v tejto oblasti a jeho inovatívne patentované technológie prepracované do posledného detailu pocítite pri každej návšteve vašej vírivky. Sundance Spas je možné nájsť na viac ako 750 maloobchodných miestach v 60 krajinách po celom svete.

www.sundancespas.sk

Riviera Pool patrí k popredným výrobcom vopred montovaných bazénov a víriviek z polyesteru. Komfort, prvotriedna kvalita a elegantný dizajn sú výsledkom 40 rokov skúseností tejto spoločnosti. Tieto bazény a vírivky sa veľmi ľahko udržujú. Zdobia najkrajšie záhrady a terasy po celej Európe, ale aj lusuxné hotely, rekreačné strediská a mnoho výletných lodí v Karibiku.

www.rivierapool.com

Spoločnosť Aquamarine Spa spolupracuje s firmou DaD plus, s.r.o., ktorá sa zaoberá predovšetkým technológiou úpravy vody pre bazény, vírivky a okrasné jazierka.

www.dadplus.cz

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslať si info na mail